Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Zimmervermietung Preuß, Althüttendorf

Snadná online rezervace Zimmervermietung Preuß a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Althüttendorf bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Zimmervermietung Preuß (Penziony), ubytování Althüttendorf, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Zimmervermietung Preuß. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Zimmervermietung Preuß může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Zimmervermietung Preuß se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Zimmervermietung Preuß vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.4

Zimmervermietung Preuß (Penziony), Althüttendorf

Zu den Ihlow Bergen 16, Althüttendorf, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Zimmervermietung Preuß
Zimmervermietung Preuß 1Zimmervermietung Preuß 2Zimmervermietung Preuß 3Zimmervermietung Preuß 4Zimmervermietung Preuß 5Zimmervermietung Preuß 6Zimmervermietung Preuß 7Zimmervermietung Preuß 8Zimmervermietung Preuß 9Zimmervermietung Preuß 10Zimmervermietung Preuß 11Zimmervermietung Preuß 12Zimmervermietung Preuß 13Zimmervermietung Preuß 14Zimmervermietung Preuß 15Zimmervermietung Preuß 16Zimmervermietung Preuß 17Zimmervermietung Preuß 18

Featuring a garden and free WiFi, Zimmervermietung Preuß is located in Althüttendorf. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a sun terrace. The rooms include a terrace with lake views.

Guest rooms at the guest house are equipped with a flat-screen TV with satellite channels and a kitchen. Each room is fitted with a private bathroom with a bath or shower and a hairdryer. The rooms will provide guests with a wardrobe and a coffee machine.

Templin is 27 km from Zimmervermietung Preuß.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Zimmervermietung Preuß)

Jídlo a pití

Dovoz potravin

Doprava

Jízdní kola (zdarma), Hlídané parkoviště

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Společná kuchyně, Venkovní nábytek, Venkovní krb

Služby pro rodiny a zábava

Stolní hry/ puzzle, Knihy, DVD, hudba pro děti

Zázemí pro business

Společenské prostory

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Zvuková izolace, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Zimmervermietung Preuß)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Zimmervermietung Preuß)

Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.